DİA E-Ticaret İle Online Satışta 1 Numara Olun!

DİA E-Ticaret, işletmelerin Internet üzerinden satış (B2C) yapabilmelerine olanak sağlayan, bayileri ile bir portal üzerinden iletişim kurmalarını sağlayan (B2B), DİA Standart ve DİA Enterprise Sistem ile tam entegre olarak çalışan bir DİA çözümüdür. 

Web siteniz üzerinden satış olanağı tanıyan DİA E-ticaret ile aynı zamanda tüm bankalar ile sanal pos entegrasyonuna sahip, farklı ürünleri farklı web mağazalarından satış imkanı sunan, kullanıcı yetkilendirmeye olanak tanıyan, bayiye özel kampanya oluşturulabilen, bayiler arası mesajlaşma sistemi bulunan ve ek özelliklere sahip bir program kullanacaksınız.

E-Ticarette DİA Farkını Yakından Görün!

DİA E-Ticaret Özellikler – Sanal Mağazanızı Yönetin! 

Anlık Muhasebe Entegrasyonu     
Stok miktarları anında internette güncel    
Siparişler anında ticari sisteminizde    
Cari risk kontrolleri web ile entegre    
Ürün fiyat güncellemeleri anında internette    
Ürün ağacı ve ürün özellikleri 
Otomatik mesaj sistemi entegrasyonu ile toplu e-posta ve SMS Bildirimleri

 B2C – DİA:     

Web siteniz üzerinden satış olanağı    
Tüm bankaların Sanal POS Entegrasyonu    
PayU Entegrasyonu    
Mağazacılık Programı: Şirketinize ait farklı web sitelerinde ürünlerinizi sergileyebilirsiniz ve tek bir panel üzerinden yönetebilirsiniz.

 B2B – DİA:     

Bayi portali ile bayilere özel sistem    
Bayi kullanıcı yetkilendirme    
Bayilere özel rapor tasarımlarının seçilebilmesi    
Bayilere özel kampanyaların bildirimi    
Bayiler ile mesajlaşma sistemi    
Çoklu sepet imkanı    
Serbest sanal POS Ödeme    
Bayi ekstre ve vade analiz raporları

Neden DİA E-Ticaret Yazılımına Sahip Olmalısınız? 

DİA B2C ile ürünlerinizi sadece dakikalar içinde internet üzerinden satılabilir duruma getirebilirsiniz. DİA E-ticaret yazılımı ile ürün fiyatlarınızı ve özelliklerini ya da stok bilgilerini değiştirdikten sonra internet sayfanızda da anında değişimi gözlemleyebilirsiniz. Diğer sistemlerde entegrasyon için uğraşmanız gerekirken  DİA E-ticarette kendinden entegre yapı sayesinde üyelik için başvurular ile anında cari hesap açılmasının, internet üzerinden alınan siparişlerin anında muhasebe sisteminize yansımasının keyfini sürün. 

DİA B2B ile bayi ilişkilerinizi bir adım öteye taşıyacak ve verimliliğinizi artıracaksınız. Bayileriniz siparişlerini kendilerine özel olarak tanımlanmış fiyatlarla ve kampanyalarla oluşturacaklar. Sanal POS ödemelerini yapabilecek, ekstrelerini ve vade analiz raporlarını muhasebe biriminizi meşgul etmeden kendileri alabilecekler.

Referans Siteler